Kom 12 en 14 september kennismaken met badmintonvereniging Huizen ’96
BV Huizen ’96 organiseert op dinsdag 12 en donderdag 14 september haar Open Dagen in Sporthal de Meent, Graaf Wichman 177 in Huizen.
Jeugd t/m 10 jr is van harte welkom op dinsdag van 18.00 tot 19.00 uur, jeugd van 11 t/m 18 jr op donderdag van 19:00 tot 20:00 uur (jeugd badminton). Volwassenen zijn welkom van 20.00 tot 22.00 uur.
Natuurlijk kun je het beste kennismaken met badminton en de vereniging door gewoon lekker mee te doen. Neem sportkleding en zaalschoenen mee. Voor rackets wordt gezorgd. De jeugd kan deze dagen meedoen bij de jeugdtrainingen. Voor volwassenen organiseren we op de open avond een beginners-/kennismakings training. Tijdens deze kennismaking krijgt u een goede indruk van wat we bij de beginnerstrainingen gaan doen. De volgende serie van 10 beginnerstrainingen start vervolgens in de volgende week op 19 september.
Ook gelden er tijdens de open dagen weer speciale acties. Om verder kennis te maken met de badmintonsport en de vereniging bieden wij een gratis proefmaand aan.
Tijdens de proefmaand kan de jeugd meedoen met de jeugdtrainingen en de volwassenen kunnen gratis deelnemen aan de recreantentrainingen.
Ieder jeugdlid dat vervolgens doorgaat krijgt een gratis racket!!! Volwassenen kunnen de serie van 10 recreantentrainingen gratis afmaken.
Voor meer informatie zie Open Dagen