Dicky Palyama nr. 7 van de wereld
Om het stilzwijgen even te doorbreken: Dicky Palyama is de nieuwe nummer 7 op de wereldranglijst! Hij verbeterd hiermee de positie van hoogste Nederlander ooit op deze lijst met welgeteld 1 plaats. In het verleden heeft Jeroen van Dijk op de 8e plaats gestaan. Zie de website van Dicky onder het knopje ‘krantenknipsels’ voor meer info.
Nederland
Op nationaal niveau is de strijd om de landstitel inmiddels in de 2e fase beland. Amersfoort, Conservatrix Velo, Smashing Wijchen en Duinwijck zijn de 4 ploegen die om de playoffs gaan strijden. Er moet nog een inhaalwedstrijd gespeeld worden uit de 1e fase en daarom is nog niet te zeggen wanneer Amersfoort en Velo elkaar waar ontmoeten. Omdat deze teams sowieso op de eerste twee plaatsen eindigen worden de duels gespeeld op zaterdag 8 en 22 januari 2005.
BV Huizen!
And last but definitely not least! Team 1 gaat tot nu toe zeer voortvarend in de competitie! De eerste zes wedstrijden werden allemaal zeer overtuigend gewonnen (saldo 41-7) dus wie weet dat de champagne aan het eind van het jaar wel uit de kast getrokken kan worden… Het lijkt er in dit stadium van de competitie op dat Gaasperdam de enige echte concurrent is. Volgend weekend speelt team 1 de uitwedstrijd in Amsterdam dus we wensen jullie alle succes aldaar! In het volgende clubblad, dat zo rond de week van 6 december uitkomt, meer aandacht voor team 1.