Open dagen 8 en 10 september
In augustus is het nieuwe badmintonseizoen bij Badmintonvereniging Huizen ’96 weer van start gegaan. BV Huizen ’96 is met zijn ruim 200 leden een van de grootste badmintonverenigingen in de omgeving die alle mogelijkheden biedt om op recreatief en competitief niveau de sport te beoefenen. Of het nu gaat om een ontspannend potje badminton of een serieuze wedstrijd, gezelligheid en plezier in het spelen staan altijd centraal. Gediplomeerde trainers trachten het beste uit de spelers naar boven te halen waarbij rekening wordt gehouden met het niveau en de wensen van de speler. Ook als recreatieve speler kun je trainingen volgen of tijdens één van de vrije speelavonden een wedstrijdje spelen.
Lijkt het je leuk om het badmintonnen eens uit te proberen?
Dinsdag 8 en donderdag 10 september organiseert BV Huizen ’96 een open dag. Kom gerust op één van deze dagen langs om te kijken of deze sport voor jou is weggelegd. Er wordt gespeeld in Sportcentrum de Meent tegenover het gemeentehuis van Huizen. Je hoeft op de open dagen alleen sportschoenen en sportkleding mee te nemen. Voor rackets, shuttles en speelpartners op eigen niveau zorgen wij!
Als je tijdens de open dag besluit om lid te worden dan ligt er een gloednieuw (beginners)racket voor je klaar én hoef je geen inschrijfkosten (16 euro) te voldoen!
Dinsdag 8 september | Donderdag 10 september | |
---|---|---|
Volwassenen | 20.00 uur – 22.00 uur | 20.00 uur – 22.00 uur |
Jeugd (t/m 19 jaar) | 17.30 uur – 19.30 uur | 17.30 uur – 19.30 uur |
Graag zou ik weer eens kunnen proberen op donderdag 10 september. Ik kom dan even langs. vr groet
Jan van der Lei