Huizen Beach
Beste (beach) racketsport vrienden,
Graag willen we je wijzen op een super gezellig beach evenement in Huizen waar we ook dit jaar een gevarieerd beach programma aanbieden. Dit jaar voegen we daar de nieuwste en snel groeiende racketsport Speed Badminton aan toe. Deze snelle racketsport welke je speelt zonder net en met een razendsnelle speeder is bezig aan een snelle opmars in Nederland en Europa. Tijdens HuizenBeach heb jij de mogelijkheid je te meten met soortgelijken die houden van vernieuwing en trends. Maak je niet druk om de rackets, deze verzorgen wij op locatie. Feel the Energy en laat zien dat je ook zonder een net de racket en speeder onder controle hebt.
Hét beach evenement van Huizen vindt plaats in het weekend van 16 en 17 juni 2012.
Sport, fun en entertainment voor de hele familie, doe mee of kom kijken! Beach volleyball, beach soccer dames, footvolley, beach tennis, speed badminton, beach korfbal en streetball!
Er zijn zowel jeugd, als senioren programma’s in de verschillende sporten.
Een uitgebreid programma om je gezond de gehele dag te vermaken. Zelf meedoen of lekker genieten aan het strand. Springkussen en schatgraven voor de kids. Op zaterdag 16 juni sluiten we af met een overheerlijke Beach BBQ.
Bekijk het gehele programma op www.huizenbeach.nl en we zien je graag snel terug! Like us op facebook of volg ons op twitter @huizenbeach en we keep you up to date!