Huijgen Waert toernooi
Met maar liefst twaalf deelnemers van BV Huizen ’96 waren we afgelopen weekend goed vertegenwoordigd in Heerhugowaard tijdens het Huijgen Waert toernooi. Een poule toernooi waar veel spelers van Huizen zich nog even goed voor konden bereiden op de clubkampioenschappen van aankomend weekend.
In categorie 6 werd in de heren enkel niet meegestreden om de medailles. Alleen Milo en Erik overleefde de poule fase, maar beide stranden in de kwartfinale. In de Herendubbels waren vooral opvallende koppels te zien. Aad speelde met een wanted heer van Hoorn, Daniel speelde met Anton (t Gooi) en Arjan dubbelde met Gijs (Hoorn). Vrij onverwacht overleefde Arjan en Gijs de poule fase, maar nog veel onverwachter was de winst in de halve finale. De winst in de finale was weliswaar iets te hoog gegrepen, maar met een tweede plek waren de heren meer dan tevreden.
In de damesdubbel zes was alleen Lianne actief. Met haar wanted partner Helen (Upsilon) wisten zij als eerste te eindigen in de poule. In de finale kwamen zij echter net te kort (16-21 20-22).
In categorie 4 werden alvast wat Huizer onderonsjes uitgevochten. Wendy en Rianne mochten het in de damesenkel tegen elkaar opnemen. Deze keer trok Wendy aan het langste eind (21-18 21-18). Maar wie weet is dit tijdens de Clubkampioenschappen wel weer helemaal anders. Helaas moesten beide dames een dame van Zeemacht voor zich dulden. Zij moesten genoegen nemen met een tweede en derde plaats. In de herenenkel 4 was de halve finale ook een Huizers onderonsje. Joel en Albert maakte het elkaar in de eerste game flink lastig. Deze werd uiteindelijk met 23-21 gewonnen door Joel. De tweede set werd ook een prooi voor Joel (21-12) waarmee hij zijn finale plek zeker stelde. In deze final mocht Joel het opnemen tegen Nick Veerman van Hoorn. Deze twee heren maakte er een echte topfinale van welke gewonnen werd door Joel met 21-13 18-21 21-19.
Met drie tweede plaatsen en een eerste plek kunnen we terugkijken op weer een geslaagd en gezellig toernooi.